четвер, 13 березня 2014 р.

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЬ

          Одного дня, вчитель математики запропонувала нам гру: розповісти про свої відчуття коли ми чуємо якийсь вислів. Наприклад слово "мама".
Наші  відповіді (їх було багато) ось деякі з них: добра, лагідна, ніжна, дбайлива, рідна, моя, щира...
Друге слово: Ведмедик.   Відповіді: м'який, пухнастий, теплий, коричневий.
І, як в казці третє слово: тригонометрія!!!
Поміркувавши ми вирішили, що метрія - міряти, тільки що міряти?
Що це?
 Для чого воно нам потрібне?
 Де використовують?
І хто, і де, і коли  придумав таке слово?
     
Ми класом вирішили про все це дізнатися.
Розподілилися на чотири групи:
  • теоретики;
  • соціологи;
  • практики;
  • історики.
Ми соціологи. В нашій групі 6 чоловік. Ми повинні провести
  1. опитування серед учнів 9-11 класів нашої школи.
  2. опитати випускників 2010-2013 років.
  3. опитати батьків учнів.
 На це нам відвели 10 днів.
Для зручності анкету для батьків ми розмістимо в наступному дописі.

Немає коментарів:

Дописати коментар