Наші відповіді (їх було багато) ось деякі з них: добра, лагідна, ніжна, дбайлива, рідна, моя, щира...
Друге слово: Ведмедик. Відповіді: м'який, пухнастий, теплий, коричневий.
І, як в казці третє слово: тригонометрія!!!
Поміркувавши ми вирішили, що метрія - міряти, тільки що міряти?
Що це?
Для чого воно нам потрібне?
Де використовують?
І хто, і де, і коли придумав таке слово?
Ми класом вирішили про все це дізнатися.
Розподілилися на чотири групи:
- теоретики;
- соціологи;
- практики;
- історики.
- опитування серед учнів 9-11 класів нашої школи.
- опитати випускників 2010-2013 років.
- опитати батьків учнів.
Для зручності анкету для батьків ми розмістимо в наступному дописі.
Немає коментарів:
Дописати коментар